Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy za zaniżony kosztorys naprawy pojazdu – Konin i okolice.

Kiedy uczestniczyliśmy w kolizji lub wypadku z winy osób trzecich, bez problemu otrzymujemy odszkodowanie na naprawę auta i za inne poniesione szkody. Jednak niekiedy okazuje się, że kwota ta była zaniżona przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Dlatego warto wiedzieć, kiedy należy nam się dopłata do odszkodowania już otrzymanego.

Nieuczciwe praktyki TU vs dopłata do odszkodowań.

Ubezpieczalnie to firmy prywatne, także nikogo nie dziwi, że zysk jest dla nich ważny. Niestety, niekiedy stosują one nieuczciwe praktyki, aby jak najbardziej zaniżyć kwotę do wypłaty. W przypadku wymian części w samochodzie, wyznaczają budżet nie na oryginalne części, ale na znacznie tańsze zamienniki. Zaniżają koszt roboczogodziny lub wartość pojazdu sprzed wypadku. Agenci nierzadko również obniżają kwotę odszkodowania o podatek VAT, na co brak uzasadnienia w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. W tych sytuacjach z pewnością należy nam się dopłata do odszkodowania. Jednak, jak ją wyegzekwować? Wybierając kancelarię odszkodowawczą w Koninie, która odkupuje odszkodowania, otrzymasz kompleksową pomoc. Szczegóły sprawdź na: http://kancelariaciti.pl/.

Sprzedaż szkody Konin – nie ryzykujesz kosztów.

W przypadku, kiedy miałeś zasadne podejrzenie obniżenia wypłaconej kwoty, jednak Twoja reklamacja  nie została pozytywnie rozpatrzona przez zakład ubezpieczeń, możesz odsprzedać szkodę. Wówczas otrzymasz wypłatę w kwocie wyliczonej przez eksperta kancelarii odszkodowawczej. Za analizę sprawy nie poniesiesz kosztów, gdyż konsultacje są bezpłatne. Nie będziesz musiał przejmować się także żadnymi opłatami sądowymi, Twoja obecność na ewentualnych rozprawach nie będzie wymagana, a w razie przegrania prawnej batalii nie ponosisz żadnych konsekwencji. Ryzyko dochodzenia odszkodowań przejmuje kancelaria w Koninie.